Willi Cicci

Willi Cicci - postać fikcyjna z serii Ojciec chrzestny.

Willi Cicci był jednym z włoskich imigrantów w Ameryce. Szybko zdobywał uznanie w rodzinie. Został wyznaczony do zamordowania Ottilia Cuneo, dona wrogiej rodziny, co zrobił poprzez zablokowanie go w obrotowych drzwiach. Brał także udział w zamordowaniu Salvatore Tessia. Nie wyprowadził się jednak do Nevady wraz z Donem Michaelem, lecz został w Nowym Jorku wraz z Peterem Clemenzą. Po jego śmierci Willi był osobistym gorylem Franka Pentangeliego. Został postrzelony i potrącony przez samochód podczas strzelaniny w miejscowej restauracji, gdzie Frank spotkał się z braćmi Rosato. Przeżył jednak wypadek i zdradził rodzinę wyznając jej sekrety przed sądem. Za swoją zdradę najprawdopodobniej czekała go śmierć.


© Materiał pochodzi z Wikipedia i jest na licencji GFDL

Losowe treści:

Wydarzenia

W Moskwie odsłonięto pierwszy w Rosji pomnik Jana Pawła II. Ma ponad 1,8 m wysokości i waży dwie tony.

Rocznice

1871 – zmarł Charles Babbage, angielski, matematyk i mechanik, twórca maszyny analitycznej

1976 – premiera filmu Brunet wieczorową porą

Muzyka

21 listopada ukaże się nowy singiel wokalistki zatytułowany "Marry The Night". Artystka zaprezentowała właśnie okładkę nowego singla. Na singlu usłyszymy także prawdopodobnie kilka remiksów. Jak zdradziła piosenkarka, "Marry The Night" opowiada o jej miłości do swojego rodzinnego miasta.

Sport

Adam Małysz zabierze do Maroka swoją żonę i córkę, które wystartują w rajdzie RMF Morocco Challenge - ta mocno zaskakująca wiadomość wywołała spore poruszenie w polskich mediach.