Wikipedia:Kontakt z wikipedystami

Contactus-wmcolors.svg

Ta strona zawiera dane kontaktowe do Wikipedii. Jeśli chcą się Państwo zwrócić do osoby lub instytucji opisanej w Wikipedii, prosimy znaleźć jej dane kontaktowe gdzie indziej, Wikipedia to bowiem encyklopedia, a nie książka adresowa. Wikipedia nie jest też poradnikiem ani księgą skarg i zażaleń. Nie udziela porad, w szczególności medycznych i prawnych. Przed nawiązaniem kontaktu z Wikipedią prosimy wziąć pod uwagę, że nie ma ona centralnej rady redakcyjnej, lecz o jej zawartości decydują wszyscy edytorzy-wolontariusze.

Możliwe formy kontaktu z Wikipedią:

  • w sprawach indywidualnych (treści artykułów, próśb o indywidualną pomoc przy edytowaniu): wysłanie wiadomości e-mail pod adres: info-pl@wikimedia.org
ten adres obsługiwany jest przez kilku wolontariuszy – wikipedystów;

Osobom, których biogramy znajdują się w Wikipedii, poświęcona została strona z wyjaśnieniami.

Uwaga! Wikipedia jest projektem prowadzonym przez Wikimedia Foundation, która ponosi prawną i techniczną odpowiedzialność za Wikipedię. W sprawach dotyczących darowizn na rzecz Wikimedia Foundation oraz związanych z danymi osobowymi prosimy wybrać formę kontaktu podaną na stronie internetowej Wikimedia Foundation.

Tango Globe of Letters.svg Don't speak Polish?


© Materiał pochodzi z Wikipedia i jest na licencji GFDL

Losowe treści:

Wydarzenia

W Moskwie odsłonięto pierwszy w Rosji pomnik Jana Pawła II. Ma ponad 1,8 m wysokości i waży dwie tony.

Rocznice

1871 – zmarł Charles Babbage, angielski, matematyk i mechanik, twórca maszyny analitycznej

1976 – premiera filmu Brunet wieczorową porą

Muzyka

21 listopada ukaże się nowy singiel wokalistki zatytułowany "Marry The Night". Artystka zaprezentowała właśnie okładkę nowego singla. Na singlu usłyszymy także prawdopodobnie kilka remiksów. Jak zdradziła piosenkarka, "Marry The Night" opowiada o jej miłości do swojego rodzinnego miasta.

Sport

Adam Małysz zabierze do Maroka swoją żonę i córkę, które wystartują w rajdzie RMF Morocco Challenge - ta mocno zaskakująca wiadomość wywołała spore poruszenie w polskich mediach.