Wikipedia:Konflikt interesów

Osoby edytujące hasła na temat przedsiębiorstw czy instytucji, w których pracują lub z którymi są powiązane zawodowo, podobnie jak edytujące hasła na temat samego siebie, osób sobie bliskich albo powiązanych służbowo oraz na inne tematy bezpośrednio powiązane, muszą zadbać, by takie edycje odpowiadały standardom Wikipedii, zwłaszcza w zakresie neutralności, prezentowania różnych uźródłowionych punktów widzenia, unikania zwodniczych ocen i pustosłowia. Jeśli autor jest osobiście zbyt zaangażowany w temat hasła (np. emocjonalnie) by móc przestrzegać ww. standardów w danym haśle lub sądzi, że mogą być na niego wywierane naciski służbowe w celu nieneutralnego ujęcia tematu, nie powinien edytować takich haseł.

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]


© Materiał pochodzi z Wikipedia i jest na licencji GFDL

Losowe treści:

Wydarzenia

W Moskwie odsłonięto pierwszy w Rosji pomnik Jana Pawła II. Ma ponad 1,8 m wysokości i waży dwie tony.

Rocznice

1871 – zmarł Charles Babbage, angielski, matematyk i mechanik, twórca maszyny analitycznej

1976 – premiera filmu Brunet wieczorową porą

Muzyka

21 listopada ukaże się nowy singiel wokalistki zatytułowany "Marry The Night". Artystka zaprezentowała właśnie okładkę nowego singla. Na singlu usłyszymy także prawdopodobnie kilka remiksów. Jak zdradziła piosenkarka, "Marry The Night" opowiada o jej miłości do swojego rodzinnego miasta.

Sport

Adam Małysz zabierze do Maroka swoją żonę i córkę, które wystartują w rajdzie RMF Morocco Challenge - ta mocno zaskakująca wiadomość wywołała spore poruszenie w polskich mediach.