Wikipedia:BATUTA 2015/Uźródłowione artykuły

BATUTA logo przezroczyste.png   Strona główna projektu BATUTA users icon.svg   Uczestnicy Question book not sourced.svg   Do zrobienia Question book sourced.svg   Efekty
  • Należy wpisać w formacie # [[Nazwa artykułu]] – nick wpisującego (data dzienna jeżeli jest to pierwszy artykuł wpisany na listę danego dnia)
  • Lista numerowana ułatwi sformułowanie podsumowania akcji. Data dzienna umożliwi utworzenie tabeli obrazującej liczbę uźródłówionych haseł w danym dniu akcji.
  • Osobna podstrona z uźródłowionymi hasłami skróci czas zapisywania Twojej edycji. Ponadto jest mniejsza szansa na zaistnienie konfliktu edycji.


Lista

Przed rozpoczęciem akcji
  1. Literatura faktu – Marycha80
  2. Otto Loewi – Soldier of Wasteland
  3. Człowiek marginesu – Tomasz Raburski
  4. Abazyńczycy – Marycha80
  5. Hawdala – Marycha80
  6. Minhwa – Marycha80
  7. Baba wielkanocna – Marycha80
  8. Still Life (album Van der Graaf Generator) – Batusaurus
  9. H to He, Who Am the Only One – Batusaurus
  10. World Record – Batusaurus
  11. Godbluff – Batusaurus
  12. The Least We Can Do Is Wave to Each Other – Batusaurus
  13. Jezioro Ochrydzkie – Soldier of Wasteland
  14. Kirk Archibeque – 99kerob
  15. James Dutton (astronauta) – Pikador
  16. Robert Cabana – Pikador
  17. Segue 2 – Pikador
  18. Sewan (jezioro) – Soldier of Wasteland
  19. Neverwinter Nights (seria) – Sidevar
  20. Deklinacja (astronomia) – Pikador
  21. Kąt godzinny – Pikador
  22. Dungeon Siege (seria) – Sidevar
  23. ...Calling All Stations... – Batusaurus
  24. Recordings – Batusaurus
  25. Present – Batusaurus
  26. The Watch – Batusaurus
  27. Runaway (album Wishbone Ash) – Batusaurus
  28. Sny aniołów – Batusaurus
  29. The Quiet Zone/The Pleasure Dome – Batusaurus
  30. Banco del Mutuo Soccorso – Batusaurus
  31. Trisector – Batusaurus
  32. Happy with What You Have to Be Happy with – Batusaurus
  33. Cirkus. The Young Persons' Guide to King Crimson Live – Batusaurus
  34. 21st Century Schizoid Band – Batusaurus
  35. Stars Die - The Delerium Years 1991-1997 – Batusaurus
  36. The Window of Life – Batusaurus
  37. Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu – Marycha80
  38. The Songs of Distant Earth – Batusaurus
  39. Tubular Bells III – Batusaurus
  40. Discovery (album Mike'a Oldfielda) – Batusaurus
  41. Tubular Bells – Batusaurus
  42. Three of a Perfect Pair – Batusaurus
  43. Amarok (album) – Batusaurus
  44. The Millennium Bell – Batusaurus
  45. Exposed (album Mike'a Oldfielda) – Batusaurus
  46. The Orchestral Tubular Bells – Batusaurus
  47. Earth Moving – Batusaurus
  48. Guitars – Batusaurus
  49. Incantations – Batusaurus
  50. Heaven's Open – Batusaurus
  51. Fallen Dreams and Angels – Batusaurus
  52. Landscapes – Batusaurus
  53. The Tangent – Batusaurus
  54. Sabot (zespół muzyczny) – Batusaurus
  55. Winter Songs – Batusaurus
  56. A Collection of Great Dance Songs – Batusaurus
  57. Ommadawn – Batusaurus
  58. THRaKaTTaK – Batusaurus
  59. Tres Lunas – Batusaurus
  60. The Collection (album Camel) – Batusaurus
  61. Lunar Sea – Batusaurus
  62. Lost Pearls – Batusaurus
  63. Power of Eternity – Batusaurus
  64. TOCA Race Driver (seria) – Sidevar
  65. Echoes: The Retrospective – Batusaurus
  66. Camel - Master Series (25th Anniversary Compilation) – Batusaurus
  67. First Light – Batusaurus
  68. Nirvana (brytyjski zespół muzyczny) – Batusaurus
  69. Utrecht...The Final Frontier – Batusaurus
  70. 3 X 3 – Batusaurus
  71. Tomb Raider: The Last Revelation – Sidevar
  72. Elitaryzm – Tomasz Raburski
  73. Nevada Solar One – Pikador
  74. Harlan (krater księżycowy) – Pikador
  75. Halimede (księżyc) – Pikador
  76. Tomb Raider III – Sidevar
  77. Discipline – Batusaurus
  78. Live Timeline – Batusaurus
  79. Live on XM Satellite Radio – Batusaurus
  80. As Good as Gold – Batusaurus
  81. Live From Memphis – Batusaurus
  82. Clan Destiny – Batusaurus
  83. Live in Tokyo (album Wishbone Ash) – Batusaurus
  84. Strange Affair – Batusaurus
  85. Live Dates 3 – Batusaurus
  86. The Masquerade Overture – Batusaurus
  87. The King Will Come – Batusaurus
  88. Safe – Batusaurus
  89. Nine Songs of John Lennon – Batusaurus
  90. Chameleon - The Best of Camel – Batusaurus
  91. Zmiany – Batusaurus
  92. Angels' Dreams – Batusaurus
  93. Pamięć (album) – Batusaurus
  94. Real Time – Batusaurus
  95. Five Miles Out – Batusaurus
  96. Nereida (księżyc) – Pikador
  97. Cetus (człon rakiety) – Pikador
  98. Empire Earth II: Władza absolutna – Sidevar
  99. No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way – Sidevar
  100. Big Mutha Truckers – Sidevar
  101. Warhammer 40,000: Chaos Gate – Sidevar
  102. Signify – Batusaurus
  103. Tarquin's Seaweed Farm – Batusaurus
  104. The Sky Moves Sideways – Batusaurus
  105. Raw to the Bone – Batusaurus
  106. Dungeon Keeper – Sidevar
  107. The Round Table – Batusaurus
  108. Overture 1984 - 1996 – Batusaurus
  109. Trance Visionary – Batusaurus
  110. 9:15 Live – Batusaurus
  111. Incredible Expanding Mindfuck – Batusaurus
  112. Pallas (zespół muzyczny) – Batusaurus
  113. F.E.A.R. Extraction Point – Sidevar
  114. Jagged Alliance (seria) – Sidevar
  115. Live in Geneva – Batusaurus
  116. Psychic Terrorism – Batusaurus
  117. Here to Hear – Batusaurus
  118. The Very Very Bootleg – Batusaurus
  119. Live Dates 2 – Batusaurus
  120. Omega XIII: Babylon – Batusaurus
  121. Omega XI – Batusaurus
  122. Liveosity – Batusaurus
  123. A Compact Compilation – Batusaurus
  124. Dziuplaki – Soldier of Wasteland
  125. Psamathe (księżyc) – Pikador
  126. Pegasus-3 – Pikador
  127. Pegasus XL-2 – Pikador
  128. Poczobutt (krater księżycowy) – Pikador
  129. Teleskop Harlan J. Smith – Pikador
  130. Transit 5A-2 – Pikador
  131. We Lost the Skyline – Batusaurus
  132. Acoustically Challenged – Batusaurus
  133. Ship of Memories – Batusaurus
  134. Power (album Kansas) – Batusaurus
  135. Once Upon a Time in England Volume 1 – Batusaurus
  136. One Size Fits All – Batusaurus
  137. Once Upon a Time in England Volume 2 – Batusaurus
  138. The Gourishankar – Batusaurus
  139. Almighty Blues: London and Beyond – Batusaurus
  140. The Night Watch – Batusaurus
  141. Bona Fide – Batusaurus
  142. And Now Everybody to the Stage – Batusaurus
  143. At the Rainbow – Batusaurus
  144. Kowtow – Batusaurus
  145. The History: 1984 - 2000 – Batusaurus
  146. The Rest of Pendragon – Batusaurus
  147. Absent Lovers: Live in Montreal 1984 – Batusaurus
  148. Aleksandr Rındin – 99kerob
  149. The World (album) – Batusaurus
  150. The Ash Live in Chicago – Batusaurus
  151. Hamburger Concerto – Batusaurus
  152. Live Dates – Batusaurus
  153. Fly High, Fall Far – Batusaurus
  154. Bare Bones – Batusaurus
  155. Live EP – Batusaurus
  156. Eliseu dos Santos – Karol1111 (rozbudowa i uźródłowienie)
  157. Pasterz (ptak) – Soldier of Wasteland
  158. Śnieguła zwyczajna – Soldier of Wasteland
  159. Wyspa Niedźwiedzia – Soldier of Wasteland
  160. Kelly Slater's Pro Surfer – Sidevar
  161. Loki (gra komputerowa) – Sidevar
  162. Suffering: Ties That Bind – Sidevar
  163. Delta Force: Xtreme – Sidevar
  164. Scynk olbrzymi – Soldier of Wasteland
  165. Indre (rzeka) – Soldier of Wasteland
  166. Allegheny (rzeka) – Soldier of Wasteland
  167. Artibonite (rzeka) – Soldier of Wasteland
  168. Soldier of Fortune (seria) – Sidevar
  169. LittleBigPlanet (seria) – Sidevar
  170. Radek Procházka (paraolimpijczyk) – Karol1111 (rozbud. i uźródłow.)
  171. Cygnus X-3 – Pikador
  172. Russell Alan Hulse – Pikador
  173. Śaṅkara Nārāyaṇa – Pikador
  174. Łuna 8K72-1 – Pikador
  175. Łuna 8K72-2 – Pikador
  176. RD-0105 – Pikador
  177. Zhao Chuandong – Pikador
  178. Archlord – Sidevar
  179. Wergiliusz – Augurmm
  180. Tomasz Elbanowski – 99kerob
  181. Kosmetyki Mrs. Pinki – Runab
  182. Kobranocka – Runab
  183. Cisza jest... nic się nie dzieje – Runab
  184. Gwiazdy polskiej muzyki lat 80. - vol. 2 (album Dżemu) – Runab
  185. Greatest Hits (album Budki Suflera) – Runab
  186. Gwiazdy polskiej muzyki lat 80. (album Republiki) – Runab
  187. Gwiazdy polskiej muzyki lat 80. (album Lombardu) – Runab
  188. Takie tango – Runab
  189. Poniżej krytyki – Runab
  190. Aya RL – Runab
  191. Miejska legenda – Runab
  192. Kariera Nikosia Dyzmy (album) – Runab
  193. Narzeczona dla geniusza – Runab
  194. Ziemia jest płaska – Runab
  195. Dakka (architektura) – Januszk57
  196. PZL.3 – Smat
  197. NGC 2976 – Pikador
  198. Galle (krater marsjański) – Pikador
  199. Gemini 2 – Pikador
  200. Dobrów – Omron
  201. Januszkowice – Omron
  202. Konary – Omron
  203. Dziesławice – Omron
  204. Klępie Dolne – Omron
  205. Klępie Górne – Omron
  206. Grotniki Małe – Omron
  207. Czyżów – Omron
  208. Jarosławice – Omron
  209. Góra – Omron
  210. Kuchary – Omron
  211. Ludwinów – Omron
  212. Folwarki – Omron
  213. Chinków – Omron
  214. Jurków – Omron
  215. Bosowice – Omron
  216. Wiśniówki – Omron
  217. Kobylniki – Omron
  218. Kuchary – Omron
  219. Jastrzębiec – Omron
  220. Nowa Wieś – Omron
  221. Łatanice – Omron
  222. Hołudza – Omron
  223. Brzezie – Omron
  224. Las Winiarski – Omron
  225. Nieciesławice – Omron
  226. Górki – Omron
  227. Gorysławice – Omron
  228. Łęka – Omron
  229. Niziny – Omron
  230. Błoniec – Omron
  231. Kików – Omron
  232. Grudzyny – Omron
  233. Kuźnice – Omron
  234. Dzierszyn – Omron
  235. Gozna – Omron
  236. Judasze – Omron
  237. Chorzewa – Omron
  238. Nowa Olszówka – Omron
  239. Bełk – Omron
  240. Brus – Omron
  241. Choiny – Omron
  242. Grązów – Omron
  243. Łowinia – Omron
  244. Kaziny – Omron
  245. Brzeźno – Omron
  246. Jakubów – Omron
  247. Kowalów Dolny – Omron
  248. Chwaścice – Omron
  249. Czerwona Ruś – Omron
  250. Kowalów Górny – Omron
  251. Kulczyzna – Omron
  252. Gniewięcin – Omron
  253. Chycza-Brzóstki – Omron
  254. Marianów – Omron
  255. Klimontówek – Omron
  256. Folga Pierwsza – Omron
  257. Stawy – Omron
  258. Stare Kotlice – Omron
  259. Czekaj – Omron
  260. Dębiany – Omron
  261. Góry Lasochowskie – Omron
  262. Jawór – Omron
  263. Borki – Omron
  264. Brzezinki – Omron
  265. Bugaj – Omron
  266. Helenówka – Omron
  267. Nowe Kotlice – Omron
  268. Klemencice – Omron
  269. Konary – Omron
  270. Imielnica – Omron
  271. Lścin – Omron
  272. Karsy – Omron
  273. Czepiec – Omron
  274. Lipno – Omron
  275. Niziny – Omron
  276. Mierzyn – Omron
  277. Łączyn – Omron
  278. Leśnica – Omron
  279. Borszowice – Omron
  280. Henryków – Omron
  281. Lasków – Omron
  282. Ignacówka – Omron
  283. Karsznice – Omron
  284. Łysaków pod Lasem – Omron
  285. Łysaków Drugi – Omron
  286. Łysaków Kawęczyński – Omron
  287. Janów – Omron
  288. Mniszek – Omron
  289. Jeziorki – Omron
  290. Klimontów – Omron
  291. Ludwinów – Omron
  292. Jeżów – Omron
  293. Ludwinów – Omron
  294. Kolonia – Omron
  295. Jaronowice – Omron
  296. Ludwinów – Omron
  297. Mieronice – Omron
  298. Brynica Mokra – Omron
  299. Przełaj – Omron
  300. Cierno-Zaszosie – Omron
  301. Nowa Wieś – Omron
  302. Jasieniec – Omron
  303. Książe-Skroniów – Omron
  304. Brynica Sucha – Omron
  305. Kozłów – Omron
  306. Korytnica – Omron
  307. Deszno – Omron
  308. Borów – Omron
  309. Jasionna – Omron
  310. Niegosławice – Omron
  311. Mstyczów – Omron
  312. Dąbrowica – Omron
  313. Nowa Wieś – Omron
  314. Skroniów – Omron
  315. Mieronice – Omron
  316. Krzelów – Omron
  317. Lipnica – Omron
  318. Mokrsko Dolne – Omron
  319. Krzcięcice – Omron
  320. Rembieszyce – Omron
  321. Kęsów – Omron
  322. Bełzów – Omron
  323. Chrustowice – Omron
  324. Kijany – Omron
  325. Bolowiec – Omron
  326. Grodzonowice – Omron
  327. Morawianki – Omron
  328. Kobiela – Omron
  329. Kamienna – Omron
  330. Kobylniki – Omron
  331. Lekszyce – Omron
  332. Kamyszów – Omron
  333. Hołdowiec – Omron
  334. Boronice – Omron
  335. Donatkowice – Omron
  336. Chruszczyna Mała – Omron
  337. Boszczynek – Omron
  338. Góry Sieradzkie – Omron
  339. Kózki – Omron
  340. Broniszów – Omron
  341. Łękawa – Omron
  342. Chruszczyna Wielka – Omron
  343. Kamieńczyce – Omron
  344. Krępice – Omron
  345. Nagórzanki – Omron
  346. Cło – Omron
  347. Miławczyce – Omron
  348. Dobiesławice – Omron
  349. Głuchów – Omron
  350. Krzyszkowice – Omron
  351. Dębiany – Omron
  352. Łyczaków – Omron
  353. Czyżowice – Omron
  354. Drożejowice – Omron
  355. Marcinkowice – Omron
  356. Mękarzowice – Omron
  357. Krzyż – Omron
  358. Mistrzowice – Omron
  359. Dalechowice – Omron
  360. Mikołajów – Omron
  361. Krzczonów – Omron
  362. Królewice – Omron
  363. Gabułtów – Omron
  364. Grodowice – Omron
  365. Chwalibogowice – Omron
  366. Kocina – Omron
  367. Charbinowice – Omron
  368. Kolosy – Omron
  369. Gabrielnia – Omron
  370. Gracuch – Omron
  371. Morzywół – Omron
  372. Stary Sokołów – Omron
  373. Momocicha – Omron
  374. Lelitków – Omron
  375. Stoki – Omron
  376. Stary Dziebałtów – Omron
  377. Małachówka – Omron
  378. Piekło-Gajówka – Omron
  379. Kamienny Krzyż – Omron
  380. Budy – Omron
  381. Małachów-Dęba – Omron
  382. Giełzów – Omron
  383. Grabków – Omron
  384. Gustawów – Omron
  385. Komaszyce – Omron
  386. Strzęboszów – Omron
  387. Nieświń – Omron
  388. Bulianów – Omron
  389. Dęba – Omron
  390. Górniki – Omron
  391. Borowiec – Omron
  392. Nadziejów – Omron
  393. Dobry Widok – Omron
  394. Grzybów – Omron
  395. Miłaków – Omron
  396. Matyniów – Omron
  397. Kozia Wola – Omron
  398. Kurzacze Greszczyn – Omron
  399. Jeżów – Omron
  400. Kozów – Omron
  401. Czerwona Wola-Kolonia – Omron
  402. Szpinek – Omron
  403. Modrzewina – Omron
  404. Filipy – Omron
  405. Julianów – Omron
  406. Jarząb – Omron
  407. Leszczyny – Omron
  408. Królewiec – Omron
  409. Wyszyna Rudzka – Omron
  410. Wyszyna Fałkowska – Omron
  411. Kamienna Wola – Omron
  412. Stare Pole – Omron
  413. Komorów – Omron
  414. Felicjanów – Omron
  415. Jóźwików – Omron
  416. Mościska Małe – Omron
  417. Kornica – Omron
  418. Gustawów – Omron
  419. Mościska Duże – Omron
  420. Kamienna Wola – Omron
  421. Gosań – Omron
  422. Mokra – Omron
  423. Bień – Omron
  424. Dąbrowa – Omron
  425. Czerwony Most – Omron
  426. Cieklińsko – Omron
  427. Korytków – Omron
  428. Olszamowice-Porąbka – Omron
  429. Młynek Nieświński – Omron
  430. Łysów – Omron
  431. Niekłań Mały – Omron
  432. Miedzierza – Omron
  433. Gruszka – Omron
  434. Czarniecka Góra – Omron
  435. Hucisko – Omron
  436. Izabelów – Omron
  437. Czarna – Omron
  438. Szkucin – Omron
  439. Kupimierz – Omron
  440. Krasna – Omron
  441. Furmanów – Omron
  442. Modliszewice – Omron
  443. Tama – Omron
  444. Czermno – Omron
  445. Młotkowice – Omron
  446. Gowarczów – Omron
  447. Cisownik – Omron
  448. Wyszyna Machorowska – Omron
  449. Koliszowy – Omron
  450. Machory – Omron
  451. Kazub – Omron
  452. Łubowa – Omron
  453. Duranów – Omron
  454. Leopoldów – Omron
  455. Nowa Łagowica – Omron
  456. Grochocice – Omron
  457. Jastrzębska Wola – Omron
  458. Kolonia Dąbrówka – Omron
  459. Dąbrówka – Omron
  460. Hermanów – Omron
  461. Janczyce – Omron
  462. Kopiec – Omron
  463. Borków – Omron
  464. Krępa – Omron
  465. Jankowice – Omron
  466. Janopol – Omron
  467. Ciszyca Górna – Omron
  468. Kruków – Omron
  469. Julianów – Omron
  470. Dąbrówka – Omron
  471. Kamieniec – Omron
  472. Kozłówek – Omron
  473. Maksymów – Omron
  474. Boduszów – Omron
  475. Mieczysławów – Omron
  476. Niemienice – Omron
  477. Męczennice – Omron
  478. Łopata – Omron
  479. Janów – Omron
  480. Janów – Omron
  481. Łukawka – Omron
  482. Janowice – Omron
  483. Nowa Wieś – Omron
  484. Julianów – Omron
  485. Jakubowice – Omron
  486. Jagnin – Omron
  487. Gołębiów – Omron
  488. Bronisławów – Omron
  489. Ciszyca-Kolonia – Omron
  490. Kornacice – Omron
  491. Dębno – Omron
  492. Okalina-Kolonia – Omron
  493. Kamienna Góra – Omron
  494. Gojców – Omron
  495. Mierzanowice – Omron
  496. Kochów – Omron
  497. Kobylanki – Omron
  498. Brzezie – Omron
  499. Lipnik – Omron
  500. Jurkowice – Omron
  501. Jasice – Omron
  502. Kujawy – Omron
  503. Marcinkowice – Omron
  504. Kurów – Omron
  505. Nikisiałka Mała – Omron
  506. Stobiec – Omron
  507. Kunice – Omron
  508. Okalina-Wieś – Omron
  509. Brzozowa – Omron
  510. Nikisiałka Duża – Omron
  511. Lipowa – Omron
  512. Haliszka – Omron
  513. Kaczyce – Omron
  514. Maruszów – Omron
  515. Gierczyce – Omron
  516. Nowe – Omron
  517. Gryzikamień – Omron
  518. Łopatno – Omron
  519. Gołoszyce – Omron
  520. Międzygórz – Omron
  521. Kobylany – Omron
  522. Wlazł kotek na płotek – Runab
  523. Axl Rose – Runab
  524. Chrześcijaństwo w Omanie – Runab
  525. Ratusz w Bninie – Bonvol
  526. Fermentacja jabłkowo-mlekowa – Bonvol
  527. Ruchocki Młyn – Bonvol
  528. Drolerie – Januszk57
  529. Dekanat Bogatynia – Pnapora
  530. Dekanat Bolesławiec Wschód – Pnapora
  531. Dekanat Bolesławiec Zachód – Pnapora
  532. Dekanat Chocianów – Pnapora
  533. Dekanat Chojnów – Pnapora
  534. Dekanat Gryfów Śląski – Pnapora
  535. Dekanat Jawor – Pnapora
  536. Dekanat Jelenia Góra Wschód – Pnapora
  537. Dekanat Jelenia Góra Zachód – Pnapora
  538. Dekanat Kamienna Góra Wschód – Pnapora
  539. Dekanat Kamienna Góra Zachód – Pnapora
  540. Dekanat Legnica Katedra – Pnapora
  541. Dekanat Legnica Wschód – Pnapora
  542. Dekanat Legnica Zachód – Pnapora
  543. Dekanat Leśna – Pnapora
  544. Dekanat Lubań – Pnapora
  545. Dekanat Lubin Wschód – Pnapora
  546. Dekanat Lubin Zachód – Pnapora
  547. Dekanat Lwówek Śląski – Pnapora
  548. Dekanat Mysłakowice – Pnapora
  549. Dekanat Nowogrodziec – Pnapora
  550. Dekanat Polkowice – Pnapora
  551. Dekanat Prochowice – Pnapora
  552. Dekanat Szklarska Poręba – Pnapora
  553. Dekanat Ścinawa – Pnapora
  554. Dekanat Świerzawa – Pnapora
  555. Dekanat Węgliniec – Pnapora
  556. Dekanat Zgorzelec – Pnapora
  557. Dekanat Złotoryja – Pnapora
  558. Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bolesławcu – Pnapora
  559. Parafia Matki Bożej Różańcowej w Bolesławcu – Pnapora
  560. Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu – Pnapora
  561. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bolesławcu – Pnapora
  562. Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbe w Osiecznicy – Pnapora
  563. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Brunowie – Pnapora
  564. Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chocianowie – Pnapora
  565. Parafia św. Jacka w Pogorzeliskach – Pnapora
  566. Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Szklarach Górnych – Pnapora
  567. Parafia Matki Bożej Różańcowej w Trzebnicach – Pnapora
  568. Wilkowo (WLKP) – Bonvol
  569. Stare Oborzyska – Bonvol
  570. Nowe Oborzyska – Bonvol
  571. Piotrowo Pierwsze – Bonvol
  572. Piotrowo Drugie – Bonvol
  573. Pelikan (województwo wielkopolskie) – Bonvol
  574. Rakówka (województwo wielkopolskie) – Bonvol
  575. Bieczyny (osada leśna w województwie wielkopolskim) – Bonvol
  576. Maruszkowo – Bonvol
  577. Smętówko (województwo wielkopolskie) – Bonvol
  578. Stara Przysieka Pierwsza – Bonvol
  579. Nowy Świat (powiat kościański) – Bonvol
  580. Nowy Białcz – Bonvol
  581. Stary Białcz – Bonvol
  582. Młynkowo (powiat szamotulski) – Bonvol
  583. Kunowo (powiat szamotulski) – Bonvol
  584. Wilczyna – Bonvol
  585. Ceradz Dolny – Bonvol
  586. Atypia – Rybulo7
  587. Anaplazja – Rybulo7
  588. Rana – Rybulo7
  589. Zastrzał (medycyna) – Rybulo7

1. tydzień

17 kwietnia
  1. Heidi Hammel – Pikador
  2. Koło godzinne – Pikador
  3. Liu Wang – Pikador
  4. Zhang Xiaoguang – Pikador
  5. Deng Qingming – Pikador
  6. Li Qinglong – Pikador
  7. Etażerka – Januszk57
  8. Kandelabr – Januszk57
  9. Panie Waldku, Pan się nie boi czyli lewy czerwcowy – Runab
  10. New Year's Day – Runab
  11. 100 000 000 – Runab
  12. Stępocice – Omron (dyskusja)
  13. Ksawerów (województwo świętokrzyskie) – Omron
  14. Januszowice (powiat pińczowski) – Omron
  15. Bronów (województwo świętokrzyskie) – Omron
  16. Dębiany (powiat pińczowski) – Omron
  17. Dębowiec (województwo świętokrzyskie) – Omron
  18. Jakubowice (powiat pińczowski) – Omron
  19. Kujawki (województwo świętokrzyskie) – Omron
  20. Gaik (województwo świętokrzyskie) – Omron
  21. Chmielów (powiat pińczowski) – Omron
  22. Biedrzykowice – Omron
  23. Dziewięczyce – Omron
  24. Bugaj (powiat pińczowski) – Omron
  25. Borków (powiat pińczowski) – Omron
  26. Krzyżanowice Średnie – Omron
  27. Leszcze (województwo świętokrzyskie) – Omron
  28. Młodzawy Duże – Omron
  29. Marzęcin (województwo świętokrzyskie) – Omron
  30. Chruścice – Omron
  31. Chrabków – Omron
  32. Kopernia – Omron
  33. Kostrzeszyn – Omron
  34. Niegosławice (powiat pińczowski) – Omron
  35. Graby (województwo świętokrzyskie) – Omron
  36. Kolonie Pełczyskie – Omron
  37. Odrzywół (województwo świętokrzyskie) – Omron
  38. Miernów – Omron
  39. Dikirion – Januszk57
  40. Trikirion – Januszk57
  41. Pan Zhanchun – Pikador
  42. Wu Jie – Pikador
  43. Dębowiec (Beskid Śląski) - MBi
18 kwietnia
  1. Baureihe E 63 - Elektrolok
  2. Acanthoponera – Carabus
  3. Lasius (Acanthomyops) – Carabus
  4. Odorek zieleniak – Carabus
  5. Acanthosoma labiduroides – Carabus
  6. Osiec korówkowy – Carabus
  7. Ammophila (zwierzęta) – Carabus
  8. Żółwinek żółwik – Carabus
  9. Puklica rudnica – Carabus
  10. Rozciągnik mchuś – Carabus
  11. Ratusz w Jarocinie – Bonvol
  12. Martwe Bagna – Tar Lócesilion
  13. Doksa - Tomasz Raburski
  14. Pieśń o Narodzeniu Pańskim - Witia
  15. Złoty Bączek - Runab
  16. Sławomir Sokołowski - Runab
  17. Edmund Stasiak - Runab
  18. Michał Sitarski (muzyk) - Runab
  19. Paweł Mścisławski - Runab
  20. Fragile (album Yes) - Batusaurus
  21. Ekseption - Batusaurus
  22. Yesshows - Batusaurus
  23. Light + Shade - Batusaurus
  24. Mothermania - Batusaurus
  25. B'Boom: Live in Argentina - Batusaurus
  26. Geira - Batusaurus
  27. Spiral Circus - Batusaurus
  28. In the Spirit of Things - Batusaurus
  29. The Best of the Pink Floyd - Batusaurus
  30. Live Jazz nad Odrą 1975 - Batusaurus
  31. Borczyn - Omron
  32. Janów (powiat pińczowski) - Omron
  33. Górki (powiat pińczowski) - Omron
  34. Hajdaszek - Omron
  35. Gołuchów (województwo świętokrzyskie) - Omron
  36. Kołków - Omron
  37. Jelcza Mała - Omron
  38. Jelcza Wielka - Omron
  39. Karolów (województwo świętokrzyskie) - Omron
  40. Kolonia (gmina Obrazów) - Omron
  41. Jugoszów - Omron
  42. Lenarczyce - Omron
  43. Zdanów-Kolonia - Omron
  44. Dębiany (powiat sandomierski) - Omron
  45. Głazów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  46. Chwałki (województwo świętokrzyskie) - Omron
  47. Pod Klimontowem - Omron
  48. Zielonka (powiat sandomierski) - Omron
  49. Bukówka (powiat sandomierski) - Omron
  50. Jantoniów - Omron
  51. Byszówka - Omron
  52. Dziewków - Omron
  53. Kroblice Pęchowskie - Omron
  54. Kępie (powiat sandomierski) - Omron
  55. Nowa Wieś (powiat sandomierski) - Omron
  56. Nasławice (województwo świętokrzyskie) - Omron
  57. Gnieszowice (kolonia) - Omron
  58. Niedźwice - Omron
  59. Ciszyca (województwo świętokrzyskie) - Omron
  60. Gąsior (budownictwo) – Januszk57
  61. Kosz dachowy – Januszk57
  62. Nie Haisheng – Pikador
  63. Ludosław Cichowicz – Pikador
  64. Espagnolette – Januszk57
  65. Girlanda – Januszk57
  66. Dmosice - Omron
  67. Tykotek rudowłos – Carabus
19 kwietnia
  1. Nagusta goedelii – Carabus
  2. Kołosz szczelinowy – Carabus
  3. Miris striatus – Carabus
  4. Miridius quadrivirgatus – Carabus
  5. Lygidea mendax – Carabus
  6. Lygocoris pabulinus – Carabus
  7. Liocoris tripustulatus – Carabus
  8. Ścięga łąkowa – Carabus
  9. Pameridea roridulae – Carabus
  10. Stenotus binotatus – Carabus
  11. Heterotoma planicornis – Carabus
  12. Harpocera thoracica – Carabus
  13. Rhabdomiris striatellus – Carabus
  14. Capsodes gothicus – Carabus
  15. Góra Krzyżowa (Wzgórza Strzegomskie) – Pnapora
  16. Rynnica dwudziestokropkowa – Carabus
  17. Chrysolina varians – Carabus
  18. Minuteman - Pikador
  19. Wostok 8K72-1 - Pikador
  20. Alcor (człon rakiety) - Pikador
  21. Altair 1A - Pikador
  22. Antares 1A (człon rakiety) - Pikador
  23. Östen Bergstrand - Pikador
  24. Elia Millosevich - Pikador
  25. Károly Takács – Karol1111 (przebudowa)
  26. Rudy Dżil i jego pies - Felis domestica
  27. Mechanicyzm - Tomasz Raburski
  28. La Carrera Panamericana - Batusaurus
  29. QE2 - Batusaurus
  30. Gammapolis - Batusaurus
  31. Trans and Dance - Batusaurus
  32. Ulysses (niemiecki zespół muzyczny) - Batusaurus
  33. Oh, by the Way - Batusaurus
  34. Starless and Bible Black - Batusaurus
  35. Keys to Ascension 2 - Batusaurus
  36. Tormato - Batusaurus
  37. Fair to Midland - Batusaurus
  38. Memento z banalnym tryptykiem - Batusaurus
  39. F.E.A.R. Perseus Mandate - Sidevar
  40. Acre – Soldier of Wasteland
  41. Rio Branco (Brazylia) – Soldier of Wasteland
  42. Alagoas – Soldier of Wasteland
  43. Amapá – Soldier of Wasteland
  44. Amazonas – Soldier of Wasteland
  45. Bahia – Soldier of Wasteland
  46. Wyżyna Brazylijska – Soldier of Wasteland
  47. Wieża Herkulesa – Bonvol
  48. Cuberniok - MBi
  49. Szyndzielnia - MBi
  50. Łukowiec (województwo świętokrzyskie)- Omron
  51. Majorat-Zaródcze- Omron
  52. Gnieszowice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  53. Dobrocice- Omron
  54. Daromin- Omron
  55. Dacharzów- Omron
  56. Gałkowice-Ocin- Omron
  57. Kolecin- Omron
  58. Linów-Kolonia- Omron
  59. Dziurów (powiat sandomierski)- Omron
  60. Doraz- Omron
  61. Stare Kichary
  62. Buczek (wieś w województwie świętokrzyskim)- Omron
  63. Gałkowice- Omron
  64. Józefków (województwo świętokrzyskie)- Omron
  65. Dąbie (powiat sandomierski)- Omron
  66. Błatnia - MBi
  67. Czupel (736 m n.p.m.) - MBi
  68. Przykra (Beskid Śląski) - MBi
  69. Wielka Polana (Beskid Śląski) - MBi
  70. Palenica (Beskid Śląski) - MBi
  71. Richard Terrile – Pikador
  72. Georg von Peurbach – Pikador
  73. Jean Meeus – Pikador
  74. Joseph Ashbrook – Pikador
  75. Rigaudon - Bonvol
  76. Gradus ad Parnassum - Bonvol
  77. Kościół św. Marcina i św. Stanisława Biskupa w Rakoniewicach - Bonvol
  78. Kościół Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym - Bonvol
  79. Arahja - Runab
  80. Osnuja sadzonkowa – Carabus
  81. Mintho (biologia) – Carabus
20 kwietnia
  1. Maksura - Blackfish
  2. Rów Yap - Blackfish
  3. Nowe Kichary- Omron
  4. Mściów- Omron
  5. Miłoszowice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  6. Kolonia Bogoria- Omron
  7. Budy (powiat staszowski)- Omron
  8. Kolonia Wysoki Małe- Omron
  9. Mała Wieś (województwo świętokrzyskie)- Omron
  10. Domaradzice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  11. Grzybów (gmina Bogoria)- Omron
  12. Gorzków (powiat staszowski)- Omron
  13. Niemirów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  14. Niedźwiedź (powiat staszowski)- Omron
  15. Józefów Witowicki- Omron
  16. Kiełczyna- Omron
  17. Malkowice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  18. Mostki (powiat staszowski)- Omron
  19. Łaziska (powiat staszowski)- Omron
  20. Dobra (województwo świętokrzyskie)- Omron
  21. Gaj Koniemłocki- Omron
  22. Kopanina (województwo świętokrzyskie)- Omron
  23. 1,1,2,2-Tetrabromoetan - Wostr
  24. Reagent - Wostr
  25. Vince Neil - Runab
  26. Turbo (zespół muzyczny) - Runab
  27. Zbigniew Hołdys - Runab
  28. My Blood, Your Blood - Runab
  29. Zielona chemia - Wostr
  30. Krzyżulec (budownictwo) – Januszk57
  31. Socha (architektura) – Januszk57
  32. Kwintus Tulliusz Cyceron – Augurmm
  33. Explorer 1 Prime - Pikador
  34. Sputnik 25 - Pikador
  35. RD-0109 - Pikador
  36. RUR-5 ASROC - Pikador
  37. Retrorocket - Pikador
  38. Samuel Heinrich Schwabe - Pikador
21 kwietnia
  1. Golesze Duże - Blackfish
  2. Policzek – mpn
  3. Wargi ust – mpn
  4. Lenartowice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  5. Czernica (województwo świętokrzyskie)- Omron
  6. Jasień (powiat staszowski)- Omron
  7. Krzywołęcz- Omron
  8. Krzczonowice (powiat staszowski)- Omron
  9. Czajków Północny- Omron
  10. Brzeziny (powiat staszowski)- Omron
  11. Gacki (powiat staszowski)- Omron
  12. Solec (województwo świętokrzyskie)- Omron
  13. Kotuszów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  14. Zakupne- Omron
  15. Tarnowce- Omron
  16. W Ogrodach- Omron
  17. Czarzyzna- Omron
  18. Zajeziorze (powiat staszowski)- Omron
  19. Borki (powiat staszowski)- Omron
  20. Grabowa (województwo świętokrzyskie)- Omron
  21. Łyczba- Omron
  22. Góra (powiat staszowski)- Omron
  23. Budziska (województwo świętokrzyskie)- Omron
  24. Buleuterion – Januszk57
  25. Andrew Claude de la Cherois Crommelin – Pikador
22 kwietnia
  1. Russoizm - Witia
  2. Bielawy (powiat kościański) - Blackfish
  3. Bielawy (powiat leszczyński) - Blackfish
  4. Bielawy (powiat pleszewski) - Blackfish
  5. Bielawy (powiat poznański) - Blackfish
  6. Bielawy Pogorzelskie - Blackfish
  7. Bielawy Szelejewskie - Blackfish
  8. Bielejewo (powiat jarociński) - Blackfish
  9. Bielejewo (powiat szamotulski) - Blackfish
  10. Bielsko (powiat słupecki) - Blackfish
  11. Bielawy (powiat kościański) - Blackfish
  12. Bielawy (powiat leszczyński) - Blackfish
  13. Bielawy (powiat pleszewski) - Blackfish
  14. Bielawy (powiat poznański) - Blackfish
  15. Bielsko (powiat słupecki) - Blackfish
  16. Biernatki (powiat poznański) - Blackfish
  17. Biernacice (województwo wielkopolskie) - Blackfish
  18. Łubnice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  19. Niedziałki (województwo świętokrzyskie)- Omron
  20. Grobla (województwo świętokrzyskie)- Omron
  21. Brody (powiat staszowski)- Omron
  22. Kępie (powiat staszowski)- Omron
  23. Sufczyce- Omron
  24. Jeżowiec (województwo świętokrzyskie)- Omron
  25. Koprusza- Omron
  26. Pod Korzeniem- Omron
  27. Dąbrowy (województwo świętokrzyskie)- Omron
  28. Lubicz (województwo świętokrzyskie)- Omron
  29. Kolonia Bobrowska Wola- Omron
  30. Komorniki (województwo świętokrzyskie)- Omron
  31. Kolonia Łapczyna Wola- Omron
  32. Jakubowice (powiat włoszczowski)- Omron
  33. Eliaszówka (województwo świętokrzyskie)- Omron
  34. Januszewice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  35. Rudka (powiat włoszczowski)- Omron
  36. Krogulec (województwo świętokrzyskie)- Omron
  37. Gradek- Omron
  38. Pagory- Omron
  39. Bytomka (województwo świętokrzyskie)- Omron
  40. Stoczyska- Omron
  41. Błota (województwo świętokrzyskie)- Omron
  42. Ceará – Soldier of Wasteland
  43. James Dunlop - Pikador (napisane od nowa)
  44. Karl Ludwig Hencke - Pikador
  45. Katalog ACT - Pikador
  46. Castor 1 (człon rakiety) - Pikador
  47. Castor 2 (człon rakiety) - Pikador
  48. Chandra Wickramasinghe - Pikador
  49. Heweliusz (krater księżycowy) - Pikador
  50. Wybroczyny – Rybulo7
  51. Białaczka – Rybulo7
23 kwietnia
  1. Krynica (krater) - Pikador
  2. Matthew Holman - Pikador
  3. Catherine Wolfe Bruce - Pikador
  4. Earthworm Jim 3D - Sir Lothar
  5. Attyk - Augurmm
  6. AC Cars – X-domin
  7. A.J. Watson – X-domin
  8. AC Mark VI – X-domin
  9. AWS Shopper – X-domin
  10. Adams (konstruktor) – X-domin
  11. Alfa Romeo 90 – X-domin
  12. Alfa Romeo Alfasud – X-domin
  13. Éjszakai országút - Batusaurus
  14. Obscured by Clouds - Batusaurus
  15. Alamaailman Vasarat - Batusaurus
  16. Absolutely Free - Batusaurus
  17. Live at the Whisky - Batusaurus
  18. The Yes Album - Batusaurus
  19. Dąbrowa (powiat włoszczowski)- Omron
  20. Bobrowniki (województwo świętokrzyskie)- Omron
  21. Lubicz (przysiółek wsi Boża Wola)- Omron
  22. Żabiniec (powiat włoszczowski)- Omron
  23. Ciemiętniki- Omron
  24. Miedziana Góra (powiat włoszczowski)- Omron
  25. Poręba (powiat włoszczowski)- Omron
  26. Kopalina (województwo świętokrzyskie)- Omron
  27. Łapczyna Wola- Omron
  28. Mrowina- Omron
  29. Lipia Góra (województwo świętokrzyskie)- Omron
  30. Mieczyn- Omron
  31. Chałupki (powiat włoszczowski)- Omron
  32. Kozia Wieś- Omron
  33. Brygidów
  34. Stara Huta (powiat włoszczowski)- Omron
  35. Jakubów (powiat włoszczowski)- Omron
  36. Pod Lasem (powiat włoszczowski)- Omron
  37. Borowiec (powiat włoszczowski)- Omron
  38. Dąbrówka (gmina Krasocin)- Omron
  39. Wostok 8K72-2 - Pikador
  40. Vincenzo Viviani - Pikador

2. tydzień

24 kwietnia
  1. Ulrich Walter - Pikador
  2. Avalanche Studios - Sir Lothar
  3. Alfa Romeo SZ – X-domin
  4. Alfa Romeo GT – X-domin
  5. All American Racers – X-domin
  6. Allard – X-domin
  7. Alpina – X-domin
  8. Andino – X-domin
  9. Dąbrówki (województwo świętokrzyskie)- Omron
  10. Karolinów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  11. Cieśle (województwo świętokrzyskie)- Omron
  12. Niwiska Krasocińskie- Omron
  13. Niwiska Gruszczyńskie- Omron
  14. Czostków (województwo świętokrzyskie)- Omron
  15. Motyczno- Omron
  16. Łachów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  17. Boczkowice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  18. Jamskie- Omron
  19. Danków Duży- Omron
  20. Danków Mały- Omron
  21. Dąbie (gmina Włoszczowa)- Omron
  22. Ludwinów (powiat włoszczowski)- Omron
  23. Kąty (gmina Włoszczowa)- Omron
  24. Międzylesie (gmina Włoszczowa)- Omron
  25. Jeżowice- Omron
  26. Bokówka (pomieszczenie) – Januszk57
  27. Kauste – Soldier of Wasteland
  28. Heigi – Soldier of Wasteland
  29. Heiste – Soldier of Wasteland
  30. Heistesoo – Soldier of Wasteland
  31. Hirmuste (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  32. Hüti – Soldier of Wasteland
  33. Isabella (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  34. Jõesuu (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  35. Viitasoo – Soldier of Wasteland
  36. Jõeranna – Soldier of Wasteland
  37. Kalana – Soldier of Wasteland
  38. Kanapeeksi – Soldier of Wasteland
  39. Kaleste – Soldier of Wasteland
  40. Kidaste – Soldier of Wasteland
  41. Kiduspe – Soldier of Wasteland
  42. Kiivera – Soldier of Wasteland
  43. Kodeste – Soldier of Wasteland
  44. Koidma – Soldier of Wasteland
  45. Kopa (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  46. Kõpu (wieś) – Soldier of Wasteland
  47. Kurisu – Soldier of Wasteland
  48. Laasi – Soldier of Wasteland
  49. Lauka – Soldier of Wasteland
  50. Lehtma – Soldier of Wasteland
  51. Leigri – Soldier of Wasteland
  52. Lilbi – Soldier of Wasteland
  53. Mägipe – Soldier of Wasteland
  54. Malvaste – Soldier of Wasteland
  55. Mardu – Soldier of Wasteland
  56. Mardihansu – Soldier of Wasteland
  57. Metsaküla (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  58. Meelste – Soldier of Wasteland
  59. Mudaste – Soldier of Wasteland
  60. Napi – Soldier of Wasteland
  61. Nõmme (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  62. Ojaküla (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  63. Ogandi – Soldier of Wasteland
  64. Otste – Soldier of Wasteland
  65. Palli – Soldier of Wasteland
  66. Paope – Soldier of Wasteland
  67. Pihla – Soldier of Wasteland
  68. Poama – Soldier of Wasteland
  69. Puski – Soldier of Wasteland
  70. Reigi – Soldier of Wasteland
  71. Risti (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  72. Rootsi – Soldier of Wasteland
  73. Sigala – Soldier of Wasteland
  74. Sülluste – Soldier of Wasteland
  75. Suurepsi – Soldier of Wasteland
  76. Suureranna – Soldier of Wasteland
  77. Tammistu (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  78. Tahkuna – Soldier of Wasteland
  79. Ülendi – Soldier of Wasteland
  80. Tiharu – Soldier of Wasteland
  81. Vilima – Soldier of Wasteland
  82. Villamaa – Soldier of Wasteland
  83. Viita – Soldier of Wasteland
  84. Normy moralne - Tomasz Raburski
  85. Maurizio Cheli - Pikador
  86. Świadomość prawna - Tomasz Raburski
  87. Endoskopowa dysekcja podśluzówkowa - Rybulo7
25 kwietnia
  1. Close to the Edge - Batusaurus
  2. Relayer - Batusaurus
  3. Going for the One - Batusaurus
  4. 90125 - Batusaurus
  5. Tales from Topographic Oceans - Batusaurus
  6. Pink Floyd: Animal Instincts - Batusaurus
  7. A Momentary Lapse of Reason - Batusaurus
  8. Relics - Batusaurus
  9. More (ścieżka dźwiękowa) - Batusaurus
  10. Oh Moscow - Batusaurus
  11. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Foluszu - Marycha80
  12. Marek Juniusz Brutus - Augurmm
  13. Drzewołaz niebieski – Soldier of Wasteland
  14. Perlica czarna – Soldier of Wasteland
  15. Konieczno- Omron
  16. Nieznanowice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  17. Gościencin- Omron
  18. Kurzelów- Omron
  19. Celiny (powiat włoszczowski)- Omron
  20. Psary-Kolonia- Omron
  21. Psary (województwo świętokrzyskie)- Omron
  22. Lipiny (powiat włoszczowski)- Omron
  23. Trójkąt zimowy - Pikador
  24. Trójkąt letni - Pikador
  25. Torquetum - Pikador
26 kwietnia
  1. Dynastia Jin (265-420) - Felis domestica
  2. Krytyka czystego rozumu - Tomasz Raburski
  3. Dynastia Sui - Felis domestica
  4. Prosecco - Bonvol
  5. Ratusz w Ostrzeszowie - Bonvol
  6. Grażyna Pstrokońska-Nawratil - Bonvol
  7. Nowa Wieś (gmina Kaźmierz) - Bonvol
  8. Dolne Pole (województwo wielkopolskie) - Bonvol
  9. Czyściec (gmina Kaźmierz) - Bonvol
  10. Chrusty (powiat szamotulski) - Bonvol
  11. Krzepice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  12. Marchocice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  13. Międzylesie (gmina Secemin)- Omron
  14. Dąbie (gmina Secemin)- Omron
  15. Kluczyce- Omron
  16. Maleniec (powiat włoszczowski) - Omron
  17. Brzozowa (powiat włoszczowski)- Omron
  18. Krzepin- Omron
  19. Czaryż- Omron
  20. Zagórzany (województwo świętokrzyskie)- Omron
  21. Talk (album) - Batusaurus
  22. Live at Last... And More - Batusaurus
  23. House of Yes: Live from House of Blues - Batusaurus
  24. Platinum - Batusaurus
  25. Delicate Sound of Thunder (film) - Batusaurus
  26. Wojna Ōnin - Felis domestica
  27. Zwierzyniec (łowiectwo) – Januszk57
  28. Stewart Sharpless - Pikador
  29. Stephen Synnott - Pikador
  30. Stanisław Robert Brzostkiewicz - Pikador
  31. Sao (księżyc) - Pikador
  32. Robert White (pilot) - Pikador
  33. RD-108-8D77 - Pikador
  34. Laomedea (księżyc) - Pikador
27 kwietnia
28 kwietnia
29 kwietnia
30 kwietnia - OSTATNI DZIEŃ BATUTY 2015. Czy poprawimy dziś 365 artykułów, żeby dobić do 1500?
  1. Ocinek - Omron
  2. Wysiadłów- Omron
  3. Szymanowice Dolne- Omron
  4. Piotrowice (województwo świętokrzyskie) - Omron
  5. Żyznów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  6. Królewice (powiat sandomierski)- Omron
  7. Zakrzów (powiat sandomierski)- Omron
  8. Komorna- Omron
  9. Rybnica (województwo świętokrzyskie)- Omron
  10. Papier biblijny - Mkw98
  11. Nowy horyzont (album) - Batusaurus
  12. Hergest Ridge - Batusaurus
  13. Leg End - Batusaurus
  14. Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Legnicy - Marycha80
  15. Jemeńska Republika Arabska na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1984 - AndyAn
  16. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu - Marycha80
  17. Uniwersytet w Elbasanie - Marycha80
  18. Prowincja Burdż Bu Urajridż – Karol1111
  19. Prowincja Adrar – Karol1111
  20. Prowincja Ajn ad-Dafla – Karol1111
  21. Prowincja Ajn Tumuszanat – Karol1111
  22. Prowincja Al-Aghwat – Karol1111
  23. Prowincja Al-Bajad – Karol1111
  24. Prowincja Balé – Karol1111
  25. Prowincja Bam – Karol1111
  26. Prowincja Banwa – Karol1111
  27. Prowincja Bazéga – Karol1111
  28. Prowincja Bougouriba – Karol1111
  29. Prowincja Boulgou – Karol1111
  30. Prowincja Boulkiemdé – Karol1111
  31. Prowincja Comoé – Karol1111
  32. Prowincja Ganzourgou – Karol1111
  33. Prowincja Gnagna – Karol1111
  34. Prowincja Gurma – Karol1111
  35. Prowincja Houet – Karol1111
  36. Prowincja Ioba – Karol1111
  37. Prowincja Kadiogo – Karol1111
  38. Prowincja Kénédougou – Karol1111
  39. Prowincja Kompienga – Karol1111
  40. Prowincja Komondjari – Karol1111
  41. Prowincja Kossi – Karol1111
  42. Prowincja Koulpélogo – Karol1111
  43. Prowincja Kouritenga – Karol1111
  44. Prowincja Attapu – Karol1111
  45. Prowincja Houaphan – Karol1111
  46. Prowincja Khammouan – Karol1111
  47. Bântéay Méanchey (prowincja) – Karol1111
  48. Bătdâmbâng (prowincja) – Karol1111
  49. Kâmpóng Cham (prowincja) – Karol1111
  50. Kâmpóng Chhnăng (prowincja) – Karol1111
  51. Kâmpóng Spœ (prowincja) – Karol1111
  52. Kâmpóng Thum (prowincja) – Karol1111
  53. Kâmpôt (prowincja) – Karol1111
  54. Kândal (prowincja) – Karol1111
  55. Kaôh Kŏng (prowincja) – Karol1111
  56. Krâchéh (prowincja) – Karol1111
  57. Môndôl Kiri (prowincja) – Karol1111
  58. Poŭrsăt (prowincja) – Karol1111
  59. Preăh Vĭhéar (prowincja) – Karol1111
  60. Prowincja Kourwéogo – Karol1111
  61. Prowincja Léraba – Karol1111
  62. Prowincja Loroum – Karol1111
  63. Prowincja Mouhoun – Karol1111
  64. Prowincja Nahouri – Karol1111
  65. Prowincja Namentenga – Karol1111
  66. Prowincja Nayala – Karol1111
  67. Prowincja Noumbiel – Karol1111
  68. Prowincja Oubritenga – Karol1111
  69. Prowincja Oudalan – Karol1111
  70. Prowincja Passoré – Karol1111
  71. Prowincja Poni – Karol1111
  72. Prowincja Sanguié – Karol1111
  73. Prowincja Sanmatenga – Karol1111
  74. Prowincja Séno‎ – Karol1111
  75. Prowincja Sissili – Karol1111
  76. Prowincja Soum – Karol1111
  77. Prowincja Sourou – Karol1111
  78. Prowincja Tapoa – Karol1111
  79. Prowincja Tuy – Karol1111
  80. Prowincja Yagha – Karol1111
  81. Prowincja Yatenga – Karol1111
  82. Prowincja Ziro – Karol1111
  83. Prowincja Zondoma – Karol1111
  84. Prowincja Zoundwéogo – Karol1111
  85. Podział administracyjny Beninu – Karol1111
  86. Podział administracyjny Burundi – Karol1111
  87. Prey Vêng (prowincja) – Karol1111
  88. Prowincja Al-Bulajda – Karol1111
  89. Prowincja Al-Buwajra – Karol1111
  90. Prowincja Ratchaburi – Karol1111
  91. Prowincja Ang Thong – Karol1111
  92. Prowincja Ayutthaya – Karol1111
  93. Prowincja Chainat – Karol1111
  94. Prowincja Kanchanaburi – Karol1111
  95. Podział administracyjny Lesotho – Karol1111
  96. Podział administracyjny Wysp Świętego Tomasza i Książęcej – Karol1111
  97. Podział administracyjny Gwinei Bissau – Karol1111
  98. Podział administracyjny Komorów – Karol1111
  99. Podział administracyjny Mali – Karol1111
  100. Podział administracyjny Mauritiusa – Karol1111
  101. Podział administracyjny Mozambiku – Karol1111
  102. Podział administracyjny Namibii – Karol1111
  103. Podział administracyjny Republiki Środkowoafrykańskiej – Karol1111
  104. Podział administracyjny Republiki Zielonego Przylądka – Karol1111
  105. Podział administracyjny Suazi – Karol1111
  106. Podział administracyjny Tunezji – Karol1111
  107. Podział administracyjny Brunei – Karol1111
  108. Prowincja Nakhon Nayok – Karol1111
  109. Prowincja Nakhon Pathom – Karol1111
  110. Prowincja Nonthaburi – Karol1111
  111. Prowincja Pathum Thani – Karol1111
  112. Prowincja Phetchaburi – Karol1111
  113. Prowincja Samut Sakhon – Karol1111
  114. Prowincja Saraburi – Karol1111
  115. Prowincja Sing Buri – Karol1111
  116. Prowincja Suphanburi – Karol1111
  117. Prowincja Chachoengsao – Karol1111
  118. Prowincja Chanthaburi – Karol1111
  119. Prowincja Chonburi – Karol1111
  120. Prowincja Prachinburi – Karol1111
  121. Prowincja Rayong – Karol1111
  122. Prowincja Sa Kaeo – Karol1111
  123. Prowincja Trat – Karol1111
  124. Jewgienij Iljin - Pikador
  125. Jean-Louis Pons - Pikador
  126. Irina Sołowjowa - Pikador
  127. Giennadij Sarafanow - Pikador
  128. Evered Kreimer - Pikador
  129. Eduard Kugno - Pikador
  130. Eduard Bujnowski - Pikador
  131. Władimir Biendierow - Pikador
  132. Lew Diomin - Pikador
  133. Anatolij Filipczenko - Pikador

© Materiał pochodzi z Wikipedia i jest na licencji GFDL

Losowe treści:

Wydarzenia

W Moskwie odsłonięto pierwszy w Rosji pomnik Jana Pawła II. Ma ponad 1,8 m wysokości i waży dwie tony.

Rocznice

1871 – zmarł Charles Babbage, angielski, matematyk i mechanik, twórca maszyny analitycznej

1976 – premiera filmu Brunet wieczorową porą

Muzyka

21 listopada ukaże się nowy singiel wokalistki zatytułowany "Marry The Night". Artystka zaprezentowała właśnie okładkę nowego singla. Na singlu usłyszymy także prawdopodobnie kilka remiksów. Jak zdradziła piosenkarka, "Marry The Night" opowiada o jej miłości do swojego rodzinnego miasta.

Sport

Adam Małysz zabierze do Maroka swoją żonę i córkę, które wystartują w rajdzie RMF Morocco Challenge - ta mocno zaskakująca wiadomość wywołała spore poruszenie w polskich mediach.