Sawyer Sweeten

Sawyer Sweeten (ur. 12 maja 1995 w Brownwood, zm. 23 kwietnia 2015 w Austin) – amerykański aktor dziecięcy, najbardziej znany z roli Geoffreya Barone w sitcomie Wszyscy kochają Raymonda.

Przez 9 lat wraz z bratem bliźniakiem Sullivanem oraz starszą siostrą Madylin występował w popularnym amerykańskim sitcomie Wszyscy kochają Raymonda. Sawyer wcielał się w postać Geoffreya Barone, syna głównego bohatera - tytułowego Raymonda (w tej roli Ray Romano), natomiast jego brat Sullivan w postać Michaela Barone. Sawyer wystąpił również gościnnie w serialu Świat nonsensów u Stevensów, a także w filmie telewizyjnym Opowieść wigilijna z 1999 roku z Patrickiem Stewartem oraz jako Frank we Frank McKlusky, C.I z 2002 roku z Dave'em Sheridanem.

Aktor popełnił samobójstwo 23 kwietnia 2015 roku[1].

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]


© Materiał pochodzi z Wikipedia i jest na licencji GFDL

Losowe treści:

Wydarzenia

W Moskwie odsłonięto pierwszy w Rosji pomnik Jana Pawła II. Ma ponad 1,8 m wysokości i waży dwie tony.

Rocznice

1871 – zmarł Charles Babbage, angielski, matematyk i mechanik, twórca maszyny analitycznej

1976 – premiera filmu Brunet wieczorową porą

Muzyka

21 listopada ukaże się nowy singiel wokalistki zatytułowany "Marry The Night". Artystka zaprezentowała właśnie okładkę nowego singla. Na singlu usłyszymy także prawdopodobnie kilka remiksów. Jak zdradziła piosenkarka, "Marry The Night" opowiada o jej miłości do swojego rodzinnego miasta.

Sport

Adam Małysz zabierze do Maroka swoją żonę i córkę, które wystartują w rajdzie RMF Morocco Challenge - ta mocno zaskakująca wiadomość wywołała spore poruszenie w polskich mediach.