Kategoria:Strony z zepsutymi przypisami


Poniżej zebrane zostały kategorie artykułów zawierające błędy techniczne, które powstały podczas dodawania przypisów. Nazwy kategorii sugerują rodzaj błędu. Aby poprawić błędy należy zapoznać się z uwagami na stronie Pomoc:Przypisy dotyczącymi poprawnego stosowania kodu źródłowego
W kategorii Kategoria:Strony z zepsutymi przypisami – wszystkie błędy rozszerzenia cite znajdują się błędy na wszystkich stronach w Wikipedii, w pozostałych podkategoriach tylko błędy w artykułach. Łącznie w podkategoriach (oprócz powyższej) znajduje się 1791 artykułów.
Osobne kategorie grupują Artykuły wymagające uzupełnienia źródeł, Artykuły wymagające poprawienia przypisów, Artykuły do poprawy wikikodu

Podkategorie

Poniżej wyświetlono 31 spośród wszystkich 31 podkategorii tej kategorii.

S


© Materiał pochodzi z Wikipedia i jest na licencji GFDL

Losowe treści:

Wydarzenia

W Moskwie odsłonięto pierwszy w Rosji pomnik Jana Pawła II. Ma ponad 1,8 m wysokości i waży dwie tony.

Rocznice

1871 – zmarł Charles Babbage, angielski, matematyk i mechanik, twórca maszyny analitycznej

1976 – premiera filmu Brunet wieczorową porą

Muzyka

21 listopada ukaże się nowy singiel wokalistki zatytułowany "Marry The Night". Artystka zaprezentowała właśnie okładkę nowego singla. Na singlu usłyszymy także prawdopodobnie kilka remiksów. Jak zdradziła piosenkarka, "Marry The Night" opowiada o jej miłości do swojego rodzinnego miasta.

Sport

Adam Małysz zabierze do Maroka swoją żonę i córkę, które wystartują w rajdzie RMF Morocco Challenge - ta mocno zaskakująca wiadomość wywołała spore poruszenie w polskich mediach.